Restauracja Zapiecek

Do tej pory Zapiecek znany był z organizowania dużych imprez okolicznościowych i niewątpliwie część z Państwa mieliśmy już przyjemność gościć na weselach czy przyjęciach komunijnych. Daliśmy się poznać jako miejsce otoczone zielenią, wprost stworzone do spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, gdzie uroczystość staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Teraz otwieramy się również na imprezy w niewielkim gronie najbliższych, codzienne spotkania z przyjaciółmi bez żadnej okazji, kolacje biznesowe, rodzinne obiady i kolacje zakochanych - to tu z dala od zgiełku miasta, przy dobrym winie i jedzeniu, czas mija zdecydowanie zbyt szybko.

Otaczający restaurację ogród i pobliski las tworzą niepowtarzalny klimat, stanowiąc jednocześnie idealne miejsce do spacerów, do których serdecznie zachęcamy. Bo nie ma przecież nic lepszego po pysznym obiedzie! A jeśli masz ukochanego czworonoga, zabierz go ze sobą, tutaj zawsze czeka na niego miska z wodą i przestronny ogród do figlowania.
 
Wnętrze restauracji zostało urządzone w klasycznym stylu. Jasna i duża przestrzeń daje poczucie swobody, zaś ciepłe barwy, drewniane elementy i wzorzyste tkaniny tworzą nastrój przytulności. Każdego dnia ciepłą atmosferę restauracji umila delikatna muzyka w tle, natomiast w niektóre dni wzbogacamy ją o koncert muzyki granej na żywo (pianino).
 
Zadbaliśmy również o komfort naszych najmłodszych gości. Stworzyliśmy bezpieczny kącik z zabawkami i plac zabaw w ogrodzie, które uatrakcyjnią maluchom czas oczekiwania na posiłek. Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy także specjalne menu dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań.
 
 
Serdecznie polecam,
Teresa Szpilewicz